Soru - Cevap sayfamızda cep telefonunuz ile ilgili aklınıza gelebilen tüm soruları sorun, uzmanlarımız sizin için cevaplasın. Daha hızlı destek alabilmek için 0(216) 364 48 58
13 kez görüntülendi
Galaxy S7 Edge kategorisinde tarafından soruldu

S7 edge model Telefonum biraz nemlenmişti. Şarja taktığımda nem algılandı uyarısı veriyordu ama çalışıyordu. Daha sonra birden kırmızı led bildirimi yandı ve telefon açılmadı. Daha sonra ışık da söndü ancak telefon hbir türlü açılmıyor. Hard reset işlemine de cevap vermiyor. Sorun nedir? Ve tahmine ne kadar masrafı olur? Ekranında sorun olduğu söylendi ve 700 lira civarı bir masraf söylendi. Mail ile fiyat konusunda bilgilendirirseniz iyi olur. Şimdiden teşekkürler

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba,

Samsung galaxy s7 cep telefonunuzda karşınıza çıkan nem uyarısı sonrası kapanma sorunuyla ilgili telefon tamir hizmeti vermekteyiz. Yaşadığınız bu sorun; cep telefonunuzda oluşan bir kısa devre kaynaklı olup telefonunuzun kapanmasına sebep olmuştur.

Belirtilen arıza ekranda olmuş olsaydı açılış sesi ve fonksiyon tuşlarının kullanılması sırasında ses duymanız gerekirdi. Dilerseniz teknik servisimize getirebilir veya sürat kargo ile tarafımıza gönderim sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz arıza tespiti sonrası size fiyat bildirimi yapabiliriz.

Detaylı bilgi için 0(216) 364 4858

İlgili sorular

0 cevap 10 kez görüntülendi
1 cevap 46 kez görüntülendi
1 cevap 18 kez görüntülendi
Galaxy S4 kategorisinde misafir tarafından soruldu

704 soru

476 cevap

272 yorum

75 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi ücretsiz arıza tespiti
...