Soru - Cevap sayfamızda cep telefonunuz ile ilgili aklınıza gelebilen tüm soruları sorun, uzmanlarımız sizin için cevaplasın. Daha hızlı destek alabilmek için 0(216) 364 48 58
8 kez görüntülendi
tarafından soruldu
Hepinize selamlar, iyi çalışmalar.. ben binlerce microsoft'un bazı nokia modellerine windows desteğini çekmesinden ötürü nokiazede olan kullanıcılardan sadece birtanesiyim ve lumia 1020 kullanmaktayım (32GB).. yurtdışı kaynaklı bazı videolarda nokia modellerine windows10 işletim sisteminin yüklenebildiğini görüyoruz.. bu konuda maalesef teknik bilgi ve tecrübemiz sıfır.. bu konuda bizim gibi mağdur kullanıcılara yardımcı olabilecek kimse yokmu?

şimdiden teşekkürler..

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Gürkan bey,

Yaşadığınız mağduriyetle ilgili olarak Youtube üzerinde model bilgilerini girerek güncel yazılım videolarının anlatımlarını bulabilirsiniz. Konuyla ilgili olarak firmamızın Nokia ürünlerine herhangi bir teknik desteği mevcut değildir. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

İlgili sorular

0 cevap 0 kez görüntülendi
iPhone 8 plus kategorisinde misafir tarafından soruldu
1 cevap 30 kez görüntülendi
HTC kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 cevap 5 kez görüntülendi
Galaxy S7 Edge kategorisinde senemshayan tarafından soruldu
0 cevap 1 görüntülenme
Sony kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 cevap 1 görüntülenme
Sony kategorisinde misafir tarafından soruldu

704 soru

476 cevap

272 yorum

75 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi ücretsiz arıza tespiti
...