Soru - Cevap sayfamızda cep telefonunuz ile ilgili aklınıza gelebilen tüm soruları sorun, uzmanlarımız sizin için cevaplasın. Daha hızlı destek alabilmek için 0(216) 364 48 58
203 kez görüntülendi
Galaxy E7 kategorisinde tarafından soruldu
Merhaba Samsung Galaxy E7 kullanıyorum iki gündür cep telefonum çok geç şarj oluyor. Cep telefonum yaklaşık 8 9 saatte doluyor ve 5 6 saate bitmiş oluyor yeni bir şarj aleti satın aldım fakat değişen bir şey olmadı sorunu nedir acaba?

2 Cevaplar

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Sibel hanım, cep telefonunuzun çok geç şarj olma arızası bir kaç parçadan kaynaklanıyor olabilir konuyla ilgili kesin bir arıza söylemek mümkün değil teknik servisimize cihazınızı getirdiğinizde veya gönderdiğiniz taktirde ücretsiz arıza tespiti sonrası cep telefonunuzun geç şarj olma ve çabuk şarjının bitme sorununun kaynaklandığı parça ile ilgili bilgi verebiliriz.
0 oy
tarafından cevaplandı
Benim telefonumun şarjı çok geç bitiyor sadece bende Galaxy E7 kullanıyorum şarjım normal öyle bir iki saate doluyor ama 3 saat falan anca dayanıyor sebebi ne olabilir_

İlgili sorular

1 cevap 58 kez görüntülendi
Galaxy S4 kategorisinde misafir tarafından soruldu
1 cevap 75 kez görüntülendi
1 cevap 7.7k kez görüntülendi

677 soru

462 cevap

270 yorum

72 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi ücretsiz arıza tespiti
...