Soru - Cevap sayfamızda cep telefonunuz ile ilgili aklınıza gelebilen tüm soruları sorun, uzmanlarımız sizin için cevaplasın. Daha hızlı destek alabilmek için 0(216) 364 48 58
47 kez görüntülendi
tarafından soruldu
İyi Günler ;

Babamız ani bir kalp krizi sonucu vefat etti. Vefat ettiğinde yanımızda değildi ve güvenlik amacıyla  Avea İntouch 4 marka cep telefonunun android ekranına şifre ( pin kodu ) koymuş ve şifreyi bilmiyoruz. Bilemediğimiz için  telefonu açamıyoruz . İçinde değerli fotoğraflarımız ve bilgiler vardı . Acaba Ekran şifresini kırıp açabilir misiniz ?

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
recovery modda açıp format wipe cache seçin ardından reboot deyin cihazınız sıfırlanır şifre ortadan kalkar ve bütün fotoğraflarıniz müzikleriniz beraberinde silinir eğer isterseniz twrp recovery yükleyip sadece sistemi sifirlayabilir veya sadece şifre klasörünü ortadan kaldırabilirsiniz googlede binlerce çözüm bulunmaktadır iyi günler.

İlgili sorular

1 cevap 52 kez görüntülendi
0 cevap 5 kez görüntülendi
Dreamer tarafından soruldu
1 cevap 40 kez görüntülendi
misafir tarafından soruldu
1 cevap 79 kez görüntülendi
Note 4 kategorisinde zafertfb tarafından soruldu

794 soru

588 cevap

298 yorum

148 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...