Soru - Cevap sayfamızda cep telefonunuz ile ilgili aklınıza gelebilen tüm soruları sorun, uzmanlarımız sizin için cevaplasın. Daha hızlı destek alabilmek için 0(216) 364 48 58
13.6k kez görüntülendi
iPhone 8 kategorisinde tarafından soruldu

Instagram hesaplarımdan bir tanesi telif haklarından dolayı kapatılmıştı hatayı aldım. Telefonumdan hiçbir instagram hesabına giriş yapılamıyor. Girmeyi denediğimde Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun/hata oluştu uyarısı alıyorum.  

Forumlarda ve bloglarda yazan yöntemleri denedim fakat herhangi bir çözüm bulamadım. Telefonu sıfırlamayı bile denedim hiçbir yöntem çözmedi. İnternette sizin sitenizde bu sorunun çözülebileceğini post açmamı söylediler. Üzgünüz, isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatasını nasıl kaldırabilirim? 

Günlerdir instagrama giremiyorum. Canım çok sıkılmaya başladı yardım edin -_-

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı

Merhaba Gülçin hanım, instagram hesabınıza gırış yaparken üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatasının çözümlerini sizin için aşağıda birkaç başlıkta anlattık.

instagram ülkemizdeki en aktif kullanılan uygulamaların başında geliyor bu neden yaşanılan en ufak bir instagram hatası can sıkıcı olabiliyor konuyla ilgili size hak veriyoruz :) 

Üzgünüz, isteğinizle ilgili bir sorun oluştu uyarısının birkaç farklı çözüm yöntemi var. Bu nedenle sırayla  tek tek yazmak istiyoruz. Bu sorunu yaşayan kullanıcıların tamamına çözüm bulduk. Eğer aşağıda yer alan adımları sabırla denerseniz instagrama artık giriş yapabilirsiniz.  Yaşadığınız bu sorun instagram kural ihlali sonrasında ortaya çıkabildiği gibi ek olarak farklı durumlarda da karşınıza çıkabilmektedir.

Farklı telefonlarda insgragram hesabınızı açabildiğinizi biliyorsunuz ama kendi telefonunuzda giremiyorsanız çözümü hemen aşağıda

Yöntem 1 -  ( Bu adım Yalnızca Android Cihazlar İçin Gerçerlidir.)

İlk olarak telefonunuzda Ayarlar>Uygulamalar kısmında yer alan İnstagram uygulamasına tıklayın ve Ön Belleği temizleme butonuna basın.  Bu işlem instagram’da yapmış olduğunuz oturumlarla ilgili gereksiz dosyaları temizleyecektir. Ardıdan instagram uygulamasını silin. Uygulamayı sildikten sonra Dosyalar’da mevcut olan *.instagram uzantılı dosya varsa bunları silin. Ardından telefonu yeniden başlatın ve instagram uygulamasını tekrar kurun. Bu aşamaları takip eden müşterilerimizin bir kısmı bu adımları takip ederek sorunlarını çözdü. 

Yöntem 1/2 - Apple iPhone ürünlerinde Ayarlar kısmında yer alan instagram uygulamasını bulun, uygulamanın hücresel verileri kullanma izni olup olmadığından emin olun.

Yöntem 2 - Telefonunuzdan giriş yapamadığını instagram hesabınıza Tarayıcı üzerinden giriş yapın. Bilgisayar’dan veya telefonun tarayıcı kısmından instagram.com’a girin ve hesabınızla giriş yapın. Ayarlar kısmından hesabınızı Facebook hesabınız varsa bu hesaba bağlayın. Ardından instagram uygulamasını telefonunuzdan açın ve Facebook ile oturum açma seçeceğini tıklayın. Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatası ortadan kalkacaktır :) Yalnız bahsettiğimiz bu işlem için instagram’a girerken hep facebook hesabınızla login olmanız gerekecektir.

Yöntem 3 - ( Facebook hesabı olmayanlar ve üstteki yöntemlerden herhangi bir sonuç alamayanlar için KESİN ÇÖZÜM ) 

Telefonunuzdaki tarayıcı üzerinden veya Bilgisayar üzerinden hata aldığınız instagram hesabına giriş yapın. Ayarlar kısmında yer alan Hesabımı Dondur’a tıklayın. Açılan seçeneklerden herhangi bir tanesini seçerek hesabınızı dondurun. 

Ardından hesabınızı telefonunuzda yer alan instagram uygulamasından açın. Tebrikler :) Hesabınıza artık giriş yapabiliyorsunuz! İnstagramsız günler geride kaldı…. 

Dikkat : Yöntem-3’te belirtilen hesap dondurma işlemi sonrası takipçi kaybı veya fotoğraflarınızın silinmesi gibi durumların oluşabildiğine dair blog yazıları okumuştum. Daha önceden şirketimizde hiç instagram hesabını dondurma ihtiyacı duyan personelimiz olmamış -_- bu nedenle konuyla ilgili kesin bir bilgimiz yok kimse hesabını da dondurmaya yanaşmayınca biz de emin olamadık. Sonra bizi suçlamayın lütfen (:

Yukarıda belirtilen instagram’a girerken isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatasıyla ilgili olarak alınan hataların çözümlerinden yalnızca yöntem 1’de yer alan adımlar android telefonlar üzerinde uygulanabilir. Yöntem 2 ve 3’te yer alan durumlar iphone(IOS) telefonlarda uygulanabilir.

tarafından yorumlandı
Iphone kullanıyorum ve bu söylediklerinizden hiçbirisi işe yaramıyor bende özellikle hesap dondurmayla ilgili olan
tarafından yorumlandı
Merhaba, bilgisayar üzerinden belirtilen işlemleri yapmayı denediyseniz ve sonuç alamadıysanız. İntagram'a kayıtlı eposta adresinizden help@instagram.com adresine kullanıcı adınızı belirtir bir şekilde hesabınıza giriş yapamadığınızı anlatan bir mail yazın.

Türkçe yazılacak maillerde yanıt süresi daha uzundur. Tavsiyem ingilizce olarak yazmanız.

İlgili sorular

1 cevap 9.8k kez görüntülendi
1 cevap 115 kez görüntülendi
0 cevap 64 kez görüntülendi

794 soru

588 cevap

298 yorum

148 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...