Soru - Cevap sayfamızda cep telefonunuz ile ilgili aklınıza gelebilen tüm soruları sorun, uzmanlarımız sizin için cevaplasın. Daha hızlı destek alabilmek için 0(216) 364 48 58
22 kez görüntülendi
Galaxy A7 kategorisinde tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba,

Cep telefonunuz ekranında belirmeye başlayan renk atımları cihaz ekranında oluşan bir darbe veya baskı sonucunda ortaya çıkmaktadır. Ekranda çıkacak olan pembe, yeşil, kırmızı veya siyah renkli belirgin noktalar veya dikey, yatay eksende çıkacak olan çizgiler cihazda oluşacak bir baskı veya kasa yamukluğu sonrası meydana gelmektedir.

Bu durumlarda ekranın değiştirilmesi gerekli olup, alternatif bir onarım yöntemi bulunmamaktadır. Ekranda çıkan noktalar genellikle ölü pixel olarak oluşur ve bu tip durumlarda yetkili servis tarafından garanti kapsamında hizmet görmektedir.

İlgili sorular

1 cevap 46 kez görüntülendi
0 cevap 32 kez görüntülendi
0 cevap 17 kez görüntülendi
Sony kategorisinde misafir tarafından soruldu

787 soru

577 cevap

295 yorum

120 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...