Covid-19 Salgını nedeniyle 10:00 - 19:00 arası sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmaya devam etmekte olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler #EvdeKal
60 kez görüntülendi
General Mobile kategorisinde tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba,

Cep telefonunuzun hoparlör kısmında içeriye girmiş olan batikon yapısı gereği bölgeye yapışma eğilimi göstermektedir. Bu nedenle hava kanallarını tıkaması sebebiyle ses çok az gelmektedir. Batikonun sadece bu bölgeye bulaştığını düşünerek bu kısmı nasıl düzelteceğinizi size anlatmaya çalışalım. Batikonun bulunduğu ortamda alkolde bulabileceğinizi düşünmekteyiz :) Alkolü bir kulak cubuğunun pamuklu yüzeyine dökerek hoparlör alanına sürtün. Ucucu bir yapıya sahip olması sebebiyle cihazınıza doğrudan bir zarar vermekyecektir.

Saf alkol bulamaycağız durumda Alkollü Swap mendiller veya son çare olarak kolonyaları kullanabilirsiniz.

Eğer sorununuz çözülmezse sesi az çıkan telefonunuzun tamiriyle ilgili hizmet verebiliriz. Detaylı bilgi için 0(216) 364 4858 'i arayabilirsiniz.

İlgili sorular

0 cevap 34 kez görüntülendi
1 cevap 152 kez görüntülendi
1 cevap 236 kez görüntülendi
1 cevap 92 kez görüntülendi
Galaxy A5 kategorisinde seval tarafından soruldu

805 soru

592 cevap

308 yorum

201 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...