Iphone Işık Entegresi Değişim ve Tamir Fiyatları

Iphone Işık Entegresi Değişim ve Tamir Fiyatları

İphone ışık entegresi değişimi ve tamiri

İphone cihazının ışığı çok sönük bir şekilde yanıyor, parlaklığı artırdığınızda telefonda sorunlar oluşuyorsa, bazen normal bazense ufak bir gölgeden ibaret oluyorsa veya ekran değiştirildiği halde hiç görüntü gelmiyorsa yaşadığınız bu sorun ışık entegresi veya diğer besleyici noktalar kaynaklı oluşmaktadır.

İphone ışık entegresi arızası Apple kullanıcılarının darbe ve sıvı teması dışında çok nadir karşılaştığı bir sorundur.  Cep telefonunuzda oluşacak baskı, darbe veya düşme sonucunda ekranınızda oluşacak bir darbe sonucunda telefonunuzda parlaklık seviyesi sorunu veya ışık hassasiyetinde kayıp yaşayabilirsiniz.

Işık entegresi arızasının karşımıza en çok çıktığı ikinci bir sorunsa sıvı teması sonrasında karşımıza çıkmaktadır. Cihaz içerisine temas eden su anakart üzerinde akım olduğu için kısa devreye sebep olup ışık entegresinde bir arızaya sebep olabilir.

İphone ışık entegresi değişimiyle ilgili ortalama tamir ve değişim fiyatları;

 

Cihaz Modeli

Ortalama Değişim ve Tamir Fiyatı

Tamir Süresi

İphone 4 -4s ışık entegresi

70₺

1 Saat

İphone 5 -5s – 5se ışık entegresi

80 – 140₺

1 Saat

İphone 6 – 6 plus ışık entegresi

80 – 170₺

1 Saat

İphone 6s – 6s plus ışık entegresi

120 – 230₺

1,5 Saat

İphone 7 – 7 plus ışık entegresi

160 – 230₺

1 Saat

İphone 8 – 8 plus ışık entegresi

220 – 290₺

1,5 Saat

İphone x – xs – xr ışık entegresi

300 – 440₺

1 – 3 Saat

 

Yukarıda belirtilmiş olan iphone ışık entegresi tamir ve değişim fiyatları ortalama olarak verilmiş olup, 2012 yılı itibariyle Işık entegresi arızasıyla ilgili işletmemizi ziyaret eden müşterilerin ortalama entegre değişim ve tamir bedellerini göstermektedir.

Anakart tamiri konusunda Türkiye genelinde bireysel ve kurumsal işletmelere tamir hizmeti veren ceptelefonuservisi.com.tr bir Kaptan Bilgisayar Elektronik kuruluşudur.  Teknik servisimizde ışık entegresi değişimi yapılacak iphone cihazınız işlem sonrasında 3 ay garanti verilecek olup, yaşanacak bir ışık entegresi arızası tarafımızca ücretsiz onarılacaktır.